محله تاچارا شیراز
محله تاچارا شیراز

معرفی محله ها

معرفی محله تاچارا شیراز

تاچارا یکی از محله‌های شناخته شده و پرطرفدار شیراز است که از بازار بسیاری خوبی در بخش خرید و فروش ملک برخوردار است. این محله شناخته شده در بخش شمال غربی شیراز قرار گرفته است. 

تاچارا را می‌توان در میان محله‌های گران قیمت شیراز دسته بندی کرد. افرادی که از بودجه کافی برای خرید یا اجاره ملک مسکونی یا تجاری برخوردار باشند، می‌توانند محله تاچارا شیراز را به عنوان یک گزینه ایده آل در نظر بگیرند. 

تاچارا از محله‌های منطقه 6 شیراز است که مساحتی بیش از 592661 متر مربع دارد. همسایه شمالی محله تاچارا خیابان کمربندی شیراز است و از سمت جنوب به میدان بهشتی و بلوار شهید چمران منتهی می‌شود. این محله محبوب از جهت غرب نیز به خیابان شبنم می‌رسد و از شرق با بلوار بهشت و خیابان کبار همسایه است. 

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که برای سکونت و یا تجارت به محله‌های اطراف نیز توجه می‌کنید، باید بدانید که معالی آباد، حسین آباد، شهرک عرفان و... از همسایگان نزدیک تاچارا به حساب می‌آیند. 

امکانات رفاهی و تفریحی محله تاچارا شیراز

تاچارا از امکانات رفاهی قابل قبولی برخوردار است. بوستان علوی که در این محله و در خیابان میرزای شیرازی غربی واقع شده است، یک  مکان مناسب برای گذراندن اوقات فراغت ساکنین محله شناخته شده است.

وجود مراکز تجاری- تفریحی مختلفی مثل  مجتمع تجاری وارنا و بهشت موجب شده است تا بستر مناسبی برای رونق کسب و کارها در محله تاچارا فراهم شود. قطعا با شناخته شدن مراکز تجاری – تفریحی در محله تاچارا،  بستر مناسبی برای رونق فروش در این محله فراهم شده است و همین امر موجب شده است تا رستوران‌ها و کافه‌های متعددی به منظور خدمات رسانی به مردم  افتتاح شود. 


مرکز تجاری اداری وارنا

اگر به دنبال یک مرکز تجاری اداری شناخته شده برای اجاره یا خرید در تاچارا هستید، ما به شما مرکز تجاری اداری وارنا را معرفی می‌کنیم. این مرکز تجاری اداری در خیابان میرزای شیرازی غربی – خیابان حکمت قرار گرفته است. دسترسی آسان و همجواری این مرکزی تجاری با محله شناخته شده و معتبر معالی آباد و بوستان علوی موجب شده است تا به مرکز تجاری پر رونقی در تاچارا تبدیل شود. 

شما می‌توانید از طریق وسایل نقلیه عمومی به راحتی به این مرکز تجاری برسید. اگر از خروجی جنوبی ایستگاه متروی میرزای شیرازی خارج شوید، به راحتی به مرکز تجاری اداری وارنا می‌رسید. 


وضعیت دسترسی به محله تاچارا 

در سال‌های گذشته تاچارا به عنوان یکی از خروجی‌های پر رفت و آمد شیراز در نظر گرفته شده بود. ازدیاد عبور و مرور از این خروجی موجب شده بود تا تاچارا به یکی از مناطق پر ترافیک شیراز تبدیل شود. این موضوع موجب نارضایتی ساکنین محله شده بود. خوشبختانه اخیرا با تمهیدات در نظر گرفته شده و افتتاح پل روگذر و چند سطحی معالی آباد این مشکل تا حد بسیار زیادی رفع شده است. 

البته ناگفته نماند که ایجاد تغییرات تازه بر روی پل زیرگذر حسین آباد نیز در کمتر شدن ترافیک محله تاچارای شیراز بی تاثیر نبوده است. 


اجاره خانه و خرید خانه در تاچارا شیراز

تاچارا شیراز محله ای شناخته شده و اصیل است که به دلیل برخورداری از شرایط ایده آل، از وضعیت بسیار مناسبی در بازار ملک برخوردار است. چی ملک به شما کمک میکند تا در بازار گسترده و رنگارنگ ملک در محله تاچارا ، بهترین فایل‌های خرید خانه و اجاره خانه در شیراز و یا خرید و اجاره واحد تجاری را پیدا کنید. 

چی ملک در تلاش است تا همسو با نیاز، سلیقه و خواسته شما در کوتاه ترین زمان شما را پای میز معامله ملک بنشاند. 

نویسنده : Super User

تاریخ انتشار :۱۴۰۰/۸/۲۳