بلوار نیایش شیراز
بلوار نیایش شیراز

معرفی محله ها

بلوار نیایش شیراز کجاست؟ معرفی محله نیایش شیراز

بلوار نیایش شیراز
بلوار نیایش شیراز

بلوار نیایش شیراز یکی از محله‌های مشهور این شهر است که مشتریان زیادی برای خرید و اجاره خانه دارد. 

محبوبیت این منطقه موجب شده است تا در این مطلب به صورت اختصاصی به معرفی آن بپردازیم. پس اگر به دنبال خرید یا اجاره خانه در بلوار نیایش شیراز هستید، در ادامه با ما همراه شوید تا به بررسی ویژگی‌های این منطقه محبوب بپردازیم. 

آدرس بلوار نیایش شیراز

در استان فارس و در بخش مرکزی شیراز محله‌ای به نام نیایش وجود دارد که از شرایط مناسبی برای سکونت برخوردار است.

این محله از شمال با خیابان محمودیه همسایه است و از سمت جنوب به بزرگراه کوهسار مهدی و خیابان دانش آموز منتهی می‌شود. 

بلوار چمران و محله‌های قصر دشت و پردیس ارم از دیگر همسایگان بلوار نیایش شیراز به شمار می‌روند.  

این بلوار در منطقه 6 این شهر واقع شده است و از محله‌های مرکزی به حساب می‌آید.

محله نیایش شیراز

بلوار نیایش شیراز
محله  نیایش شیراز

نیایش از محله‌های مهم شیراز است. ارتباط بلوار نیایش شیراز با معابر مهمی مثل بلوار  شهید چمران و پل شاهد موجب شده است تا به اهمیت این منطقه افزوده شود.

برای بسیاری از شیرازی‌ها سکونت در محله‌ای که دارای مرکز تجاری معتبر و شناخته شده‌ای باشد، اهمیت دارد. اگر به دنبال سکونت در محله‌ای هستید که دارای مجموعه‌های چند منظوره تجاری، تفریحی، ورزشی، فرهنگی و... باشد، بلوار نیایش شیراز انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. زیرا این محله دارای یک مجتمع معروف و پرتردد به نام مجتمع تجاری نیایش است که در بلوار نیایش شیراز قرار دارد.

امکانات تفریحی محله نیایش شیراز

محله نیایش از شرایط خوبی برای تفریحات آخر هفته برخوردار است. وجود مجتمع تجاری، رستوران‌ها و کافه‌های باکیفیت در این محله موجب شده است تا در تمامی روزها بسیاری از بومیان منطقه برای سرگرمی یا خرید به بلوار نیایش شیراز رجوع کنند. 

اگر به دنبال معروف‌ترین رستوران‌ها و کافه‌های بلوار نیایش شیراز هستید، حتما سری به رستوران رویال کارما، رستوران سلامت نیایش، کافه رستوران خاطره‌ها و رستوران آیوت بزنید. 

اگر به دنبال اماکن ورزشی در این محله هستید، ما به شما استخر دانشگاه علوم پزشکی را پیشنهاد می‌دهیم. این مکان ورزشی که در بلوار نیایش شیراز – خیابان هنگام واقع شده است از استانداردهای لازم برای تفریح و ورزش برخوردار است. 

استخر دانشگاه علوم پزشکی دسترسی آسانی دارد و شما می‌توانید از طریق وسایل نقلیه عمومی به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. دسترسی به این مکان ورزشی از طریق درب ورودی شرقی مترو شاهد مهیا شده است.  


قیمت خانه در محله نیایش شیراز

بلوار نیایش شیراز از مناطق مجلل این شهر است. به همین دلیل قیمت خانه در این محله نسبتا بالا است. 

این محله در میان باغات چمران قرار گرفته است و به همین دلیل آب و هوای بسیار خوبی دارد. 

اگر به دنبال سکونت در منطقه‌ای خوش آب و هوا هستید که بتوانید از دود و آلودگی ماشین‌های شهری به هوایی آرام و سالم پناه ببرید، محله نیایش شیراز انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود. 

 اصالت، دسترسی آسان به سایر مناطق شهر و  وجود مجموعه‌های تفریحی، کافه‌ها و رستوران‌ها موجب شده است تا بلوار نیایش شیراز به یک منطقه محبوب در نزد بومیان و مهاجران تبدیل شود.


خرید آپارتمان در محله نیایش شیراز

اگر جیب پر پولی داشته باشید، خرید آپارتمان در بلوار نیایش شیراز انتخاب بسیار مناسبی برایتان خواهد بود. در این محله خانه‌های بزرگ و ویلایی زیادی وجود دارد. البته اگر علاقه‌ای به خانه‌های ویلایی ندارید، می‌توانید به سراغ آپارتمان‌های بزرگ و مجلل این منطقه بروید. 

هوای تمیز، آپارتمان‌های بزرگ و محله‌های زیبا و خلوت موجب شده است تا قیمت آپارتمان در بلوار نیایش شیراز بالا باشد. 


اجاره خانه در بلوار نیایش

بلوار نیایش شیراز برای افرادی که به دنبال سکونت در محله‌ای آرام و با امکانات رفاهی مناسب هستند، بسیار ایده آل خواهد بود. 

اگر دانشجو هستید و یا برای مدتی به دلیل اشتغال و یا موارد دیگر در شیراز سکونت دارید، می‌توانید با کمک سایت چی ملک در زمانی کوتاه بهترین و مناسبترین خانه ای که در این بلوار مدنظر دارید پیدا کنید. کافیست به لینک زیر مراجعه کنید و با توجه به معیارهای خود موارد مشخص شده را فیلتر کنید و خانه مد نظر خود را برای رهن یا اجاره انتخاب کنید.

اجاره خانه در شیراز

نویسنده : Super User

تاریخ انتشار :۱۴۰۰/۸/۱۷