پنت هاوس
گرانترین پنت هاوس های دنیا

سبک زندگی

گرانترین پنت هاوس‌های دنیا کدامند؟

با وجود پنت هاوس مرزهای لوکس زندگی کردن به طرز  عجیبی جا به جا شده است. افرادی که در این خانه‌های منحصر به فرد زندگی می‌کنند از قشر مرفه و سرشناس هستند که حاضرند برای تجربه زندگی با کیفیت‌تر، هزینه بیشتری پرداخت کنند. 

عموما سازندگان و معماران با ساخت پنت هاوس‌ها اوج هنر و خلاقیتشان را به رخ سایرین می‌کشند. آن چیزی که پنت هاوس‌ها را با خانه‌های معمولی متمایز می‌کند، امکانات، طراحی داخلی و معماری بی نظیر بیرونی آن است. 

اگرچه این خانه‌های لوکس به خودی خود بسیار زیبا و خیره کننده هستند، اما در میان تمامی آنها برخی از امکانات و ویژگی‌های برتری برخوردار هستند. به همین دلیل تصمیم داریم تا در ادامه این مطلب شما را با گران‌ترین پنت هاوس‌های دنیا آشنا کنیم. 

پنت هاوس، رابط انسان و طبیعت

زندگی در پنت هاوس  عجیب و خارق العاده است. آیا دوست دارید که در دنیای آپارتمان نشینی به تمامی امکانات روز و مدرن زندگی ماشینی دسترسی داشته باشید و در کنار آن از ارتباط با طبیعت هم بهره ببرید؟ این درست همان چیزی است که با زندگی در پنت هاوس تجربه خواهید کرد. 

استخر، سالن بدنسازی، سالن سینما، سالن گلف و... برخی از امکانات در نظر گرفته شده برای این خانه‌های لوکس است. ساکنین این خانه‌های لوکس می توانند ضمن استفاده از این امکانات از فضاهای روباز و تراس نیز استفاده کنند. 

بهره بردن عالی از نور طبیعی خورشید، داشتن چشم اندازی فوق العاده از محیط شهری، جنگل، دریا  و... بخشی از مزایای پنت هاوس نشینی به حساب می آید. به همین دلیل می توان گفت زندگی در این خانه‌های رویایی به نوعی تلفیق زندگی مدرن با طبیعت است. به نظر می رسد که تلفیقی خارق العاده  باشد! نظر شما چیست؟

در زندگی مدرن انسان امروز، جای خالی طبیعت به شدت احساس می شود. پنت هاوس‌ها تا حد بسیار زیادی این خلا را پر میکنند و انسان را در میان ابرها جای می‌دهد و با بهره گیری از چشم اندازهای زیبا سوروسات آشتی دوباره انسان با طبیعت را فراهم می‌کنند. 

اگر تمایل به خرید پنت هاوس دارید کلیک کنید.

گرانترین پنت هاوس‌های دنیا
گرانترین پنت هاوس‌های دنیا

آشنایی با ویژگی‌های کلی پنت هاوس

باید اعتراف کرد که پنت هاوس شاهکار مهندسین و معماران در عصر حاضر است. این روزها خانه‌های لوکس متعددی توسط مهندسین و معماران ساخته می شود تا اوج نبوغ و خلاقیت خود را به رخ سایرین بکشند. 

اگرچه تمامی پنت هاوس‌ها در کلیات به یکدیگر شباهت دارند و دارای امکاناتی مشابه هستند، اما در برخی از مواقع طراح با ابتکار و خلاقیت خود، قابلیت‌ها و ویژگی‌های تازه‌ای را به این خانه‌های لوکس اضافه می‌کند. همین اقدام باعث می شود تا آوازه برخی از آنها بیشتر به گوش برسد. 

استخر، سونا، جکوزی، آسانسور اختصاصی و... بخشی از امکانات مشترک در نظر گرفته شده برای تمامی  پنت هاوس‌ها‌ است. در این میان برخی از طراحان پای خود را فراتر از استانداردهای تعریف شده گذاشته اند و با افزایش امکانات، شاهکار خلق کرده اند. 

در ادامه بهترین و گران‌ترین پنت هاوس‌های موجود در دنیا را معرفی خواهیم کرد. 

بهترین پنت هاوس‌های دنیا کجا واقع شده اند؟

همواره لندن و نیویورک مقصدی جذاب و محبوب برای اقشار پردرآمد بوده است. همین محوبیت موجب شده است که خدمات و امکانات متنوعی در این دو شهر فراهم شود.

در راستای پاسخ دهی به نیازمندی‌های مسافران و گردشگران، اقامتگاه‌های زیادی در دل این دو شهر ساخته شده است که تعدادی از آنها به شکل ویژه‌تر و برای خدمات رسانی به گردشگران و مسافران ثروتمند ساخته شده است. 

به همین دلیل است که هرگاه صحبت از پنت هاوس‌های شگفت انگیز می‌شود، نام لندن و نیویورک هم به میان می آید. البته جالب است بدانید که گران‌ترین پنت هاوس جهان در این دو مقصد واقع نشده است. 

اگرچه این دو مقصد خانه‌های لوکس متعددی را در دل خود جای داده اند، اما گران قیمت‌ترین پنت هاوس دنیا متعلق به نیویورک و لندن نیست!

پنت هاوس برج اودئون، اقامتگاهی بی رقیب

جالب است بدانید که پر آوازه ترین خانه لوکس جهان سهم شهری اروپایی به نام موناکو است. شهری زیبا  که برای تفریح و خوشگذرانی مورد توجه اقشار پردرآمد قرار دارد. 

بهترین و گران قیمت‌ترین پنت هاوس جهان در بالای برج اودئون جا خوش کرده است تا میزبان ثروتمندترین افراد دنیا باشد.  برج اودئون یکی از مهمترین و شناخته شده‌ترین برج‌های موناکو به شمار می رود. اودئون نخستین برج سر به فلک کشیده این شهر است که قدمت آن به دهه هشتاد میلادی باز میگردد. 

اگر در مورد پنت هاوس برج اودئون کنجکاو هستید، باید بدانید که قیمت این خانه لوکس 440  میلیون دلار برآورد شده است. 

همه چیز در این خانه جذاب 33500 فوت مربعی در دسترس است. می‌توان گفت اقامت در آن برابر با اقامت در بهترین هتل‌های دنیا خواهد بود. در واقع تمامی امکانات در نظر گرفته شده برای هتل‌های لوکس و نامدار جهان در این خانه رویایی به چشم می‌خورد. 

چندین سالن بیلیارد، سالن بدنسازی، اتاق ویسکی، سالن سینما، جکوزی، سونا و... بخشی از امکانات این خانه لوکس و زیبا به شمار می‌رود. 

گرانترین پنت هاوس‌های دنیا
پنت هاوس هاید پارک

پنت هاوس هاید پارک

دومین خانه لوکس دنیا در لندن واقع شده است. قیمت  این پنت هاوس  227 میلیون دلار برآورد شده است. اگرچه این  خانه در بلندترین آسمان خراش دنیا جا خوش نکرده است، اما به دلیل امکانت رفاهی متنوع و فوق العاده اش به شهرت رسیده است. 

به نظر می‌رسد پنت هاوس هاید پارک از امکانات بسیار بالایی برای تفریح و سرگرمی برخوردار است. از زمین گلف و فضای اسکواش گرفته تا  سالن سینما و سالن ورزش در این خانه رویایی در دسترس است. 

پنت هاوس Ritz-Carlton 

یکی از گران قیمت‌ترین پنت هاوس‌های دنیا سهم نیویورک شده است. در واقع سه آپارتمان لوکس در کنار هم در برج Ritz-Carlton واقع شده است تا با وجود امکانات خارق العاده ای که در بر گرفته است، عنوان گران قیمت‌ترین پنت هاوس دنیا را ازآن خود کند. 

یکی از مهم‌ترین ویژگی این خانه لوکس پنجره‌های بلند، تراس و نورگیری خارق العاده است. مساحت فضای درونی  و تراس به ترتیب 15434 و 2193 فوت مربع برآورد شده است. 

آپارتمان برج Ritz-Carlton مورد توجه افرادی قرار دارد که به چشم انداز خانه اهمیت ویژه‌ای می‌دهند. زیرا می‌توانند با وجود  پنجره‌های 400 فوتی این خانه، چشم اندازی ویژه  و منحصر به فرد داشته باشند. 

بر طبق آخرین نظرات کارشناسی، قیمت این خانه 118 میلیون دلار برآورد شده است. 

پنت هاوس The Peak

جالب است بدانید که علاوه بر نیویورک، پاریس و لندن، هنگ کنگ نیز پذیرای چندین پنت هاوس معروف دنیا است. در واقع بسیاری از خانه‌های گران قیمت دنیا در هنگ کنگ واقع شده است. 

برج The Peak یکی از معروف‌ترین و گران قیمت‌ترین سازه‌های هنگ کنگ است  که یکی از گران قیمت‌ترین پنت هاوس‌های جهان را در خود جای داده است. این خانه لوکس 102 میلیون دلار قیمت گذاری شده است و دارای متراژی برابر با 4661 فوت مربع است. این خانه دارای امکاناتی نظیر: آسانسور ویژه و اختصاصی، استخر، جکوزی، تراس و... است. 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خانه برج The Peak چشم انداز شگفت انگیز آن است. با حضور در کنار پنجره‌های این خانه می‌توان خود را در میان بهشت تصور کرد. قطعا دیدن خلیج ویکتوریا، ان هم از ارتفاع بالا بسیار جذاب  و دیدنی خواهد بود. 

پنت هاوس CitySpire

یکی از خاص‌ترین پنت هاوس‌های دنیا به نیویورک تعلق دارد. خانه ای 8 ضلعی که در بالاترین بخش برج CitySpire واقع شده است. برای بازدید از این خانه لوکس باید به خیابان 56 نیویورک سیتی رفت. 

بدون مبالغه می‌توان گفت که خانه لوکس برج CitySpire از یک کاخ پر زرق و برق چیزی کم ندارد. این خانه لوکس 8000 متر مربع وسعت دارد و دارای  امکانات بی شماری است. 

جالب است بدانید که این خانه دارای 3 طبقه مجزا است که یک طبقه ان برای مهمانان در نظر گرفته شده است. در حال حاضر این  خانه نیویورکی 100 میلیون دلار قیمت گذاری شده است. 

پنت هاوس Park Avenue Penthouse

یکی از بهترین و زیباترین پنت هاوس‌های دنیا در برج  Park Avenue Penthouse در منهتن نیویورک واقع شده است.  این خانه لوکس ارزشی 90 دلاری دارد. برای طراحی داخلی این خانه از بهترین متریال‌ها استفاده شده است. به طوری که پوشش  کف، چوب بلوط است و در تزئینات و وسایل خانه از سنگ مرمر طبیعی استفاده شده است. 

از متریال ویژه این خانه که بگذریم، باید از امکانات زیاد آن صحبت کنیم. اتاق ماساژ، استخر 75 فوتی، سالن بدنسازی و... بخشی از امکانات این ساختمان به حساب می‌آید. 

در انتها باید بگوییم که ساکنان  مرتفع‌ترین خانه Park Avenue Penthouse این شانس را دارند که نمای شهر منهتن را از ارتفاع 1200 فوتی مشاهده کنند. 

نویسنده : Super User

تاریخ انتشار :۱۴۰۰/۱۰/۲۰