map

خرید خانه در شیراز

شیراز در بخش جنوبی استان فارس و در جنوب کشورمان واقع شده و با جمعیتی بیش از 1565572 نفر پنجمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می‌شود. به منظور خرید خانه در شیراز باید توجه داشت که برخی از نقاط این شهر دارای بافت قدیمی بوده و سایر نقاط نوساز و امروزی هستند.

املاک شیراز

املاک شیراز در محلات مختلف دارای قیمت‌های گوناگونی هستند که در اینجا بخشی از محله ها و حدود قیمت آنها را بیان کردیم.

محله معالی آباد دارای بهترین املاک شیراز

معالی آباد جزو محلات لوکس و امروزی شیراز است که در شمال غربی شیراز قرار داشته و محله‌ای پر رفت و آمد بشمار می‌رود. 
املاک واقع در محله معالی آباد شیراز برای آن دسته از افرادی که به زندگی در محله‌های شلوغ علاقه داشته و با محدودیت بودجه مواجه نیستند، مناسب تلقی می‌شود. چون خانه های این منطقه علاوه بر وجود ساختمان‌های نوساز 4 الی 8 طبقه به دلیل موقعیت خوب و آب و هوای ایده آل نسبت به سایر محلات گرانتر هستند.
البته ناگفته نماند که خانه‌هایی با بافت قدیمی نیز در این محله به چشم می‌خورد که دارای قیمت‌های پایین‌تری در مقایسه با سایر   آپارتمان‌ ها هستند. 
از جمله امکانات این محله می‌توان به مواردی مثل وجود مجتمع‌های تجاری یونیک، آفتاب فارس و گاندی اشاره کرد.

خرید خانه در محله گلستان شیراز

اگر قصد بررسی املاک شیراز در محلات مختلف آن را دارید، باید بدانید که محله گلستان در گذشته به دلیل دوری از مرکز شیراز چندان مورد توجه قرار نمی‌گرفت تا اینکه افزایش جمعیت باعث روی آوردن مردم به این محله و کمرنگ شدن اهمیت فاصله آن با مرکز شهر شد. در نتیجه امروزه قیمت املاکی که در این محله واقع شده‌اند، نسبت به گذشته افزایش یافته‌است. 
گلستان محله‌ای نسبتا خلوت با آب و هوایی سرد بوده و از این رو انتخاب این محله برای کسانی که به سکوت و آرامش محیط زندگی خود اهمیت می‌دهند، بسیار مناسب است. 

خرید خانه در محله قصردشت شیراز

قصر دشت محله‌ای است که در گذشته باغ‌های میوه بسیاری داشته و به مرور زمان و سپری شدن سالها خانه‌هایی در میان این باغ‌ها ساخته شد. به همین خاطر اکثر خانه‌هایی که در این محله وجود دارند، به صورت ویلایی و   باغ شهری بوده و کمتر ساختمان‌های امروزی در آن به چشم می‌خورد.
با یک دودوتا چهارتای ساده می‌توان دریافت که محله قصر دشت به دلیل حفظ بافت قدیمی خود و داشتن خانه باغ‌های متعدد در دسته محله‌هایی قرار می‌گیرد که گرانترین املاک شیراز را درون خود جای داده‌است.

خرید خانه در محله ستارخان شیراز

اگر برقرار بودن انواع امکانات رفاهی در محل زندگی برایتان اهمیت ویژه‌ای دارد، ستارخان محله‌ای است که می‌تواند رضایت شما را جلب کند. کافه و رستوران‌های مختلف، پاساژهای خرید، سالن‌های ورزشی و... موجود در این محله می‌توانند نیازهای شما را به راحتی برطرف کنند. باید توجه داشت که ستارخان محل سکونت ثروتمندان بوده و به این ترتیب فرقی نمی‌کند قصد اجاره یا خرید خانه در آن را داشته‌باشید؛ چون در هر صورت باید برای زندگی در این منطقه هزینه زیادی را در نظر بگیرید.

خرید خانه در محله نیایش شیراز

از جمله دیگر محله‌های گران و لوکس شیراز می‌توان به محله نیایش اشاره کرد که از طریق آن به سادگی می‌توان به دیگر نقاط شهر دسترسی آسان پیدا کرد. املاک واقع در این محله شیراز قیمت بالایی داشته و دارای امکاناتی چون کافه، رستوران، مرکز خرید و... می‌باشد.

خرید خانه در محله آستانه شیراز

اگر به زندگی در مرکز شهر اهمیت می‌دهید، آستانه محله مناسبی برای شما خواهد بود. محله آستانه که آرامگاه فرزند امام موسی کاظم (ع) در آن واقع شده‌است، درست در مرکز شهر قرار داشته و جزو محله‌های محبوب در میان مردم شناخته می‌شود. 

خرید خانه ارزان در شیراز

بطور کلی املاک شیراز چنانچه در جنوب شهر قرار گرفته باشند، جزو محله‌های ارزان قیمت شیراز محسوب می‌شوند. حال محله قدیمی بالاکفت نیز که در جنوب شیراز قرار گرفته و همه آن را به باغ‌های بزرگش می‌شناسند، از این قاعده کلی مستثنی نیست.
طبق مقایسه‌ای که بین محلات مختلف صورت گرفت، به راحتی می توان دریافت در صورتیکه املاک شیراز در بخش‌های جنوبی شهر واقع شده باشند، از قیمت‌های به مراتب ارزان تری در مقایسه با سایر املاک شیراز که در دیگر نقاط شهر قرار گرفته‌اند، برخوردار هستند. با این حال برای اطمینان بیشتر و همچنین جهت بررسی املاک شیراز و خرید خانه در این شهر با گزینش کردن محله های مختلف در این صفحه از سایت   چی ملک، خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.

نمایش بیشتر

خرید و فروش املاک در شیراز

موردی یافت نشد