map

خرید زمین در شیراز

امروزه راه‌های مختلفی برای سرمایه گذاری دارایی وجود دارد که یکی از آنها خرید زمین است. 

خرید زمین در شیراز به شما کمک می‌کند تا بخشی از سرمایه خود را به درستی سرمایه گذاری کنید. چراکه از میان روش‌های مختلف سرمایه گذاری خرید زمین کمترین ریسک را داشته و به این ترتیب با گذشت زمان سرمایه شما چند برابر خواهد شد. 

برای اینکه از خرید زمین سود ببرید باید با محلات و مناطقی که برای خرید زمین در شیراز مناسب هستند، آشنا شوید. همچنین باید به یاد داشته‌باشید که در راستای خرید زمین زمان اقدام به خرید، موقعیت مناسب و شرایط اطراف زمین مورد نظرتان را به خوبی بررسی کنید تا در آینده از طریق آن سود بدست آورید.

 ضمنا علاوه بر خرید زمین از طریق خرید خانه‌های قدیمی با قیمت مناسب و بازسازی آنها نیز می‌توانید سرمایه گذاری خوبی داشته‌باشید.    

خرید خانه قدیمی (کلنگی) در شیراز

خانه کلنگی به خانه‌هایی اطلاق می‌گردد که بیش از 30 سال از عمر ساخت آنها می‌گذرد. از این رو معمولا افراد این دسته از خانه‌ها را برای زندگی دائم انتخاب نمی‌کنند؛ اما برای کسانی که با بودجه کم به دنبال خرید خانه هستند، گزینه‌های خوبی محسوب می‌شوند.

از طرفی خرید خانه‌های قدیمی برای کسانی هم که قصد خرید زمین در شیراز را دارند، سودمند تلقی می‌شود. چون خانه‌های قدیمی به دلیل فرسوده بودنشان بواسطه زمینی که در آن ساخته شده‌اند، قیمت گذاری می‌شوند. بنابراین متقاضیان خرید زمین در شیراز با خرید خانه‌های قدیمی هم صاحب زمین شده‌اند و هم با وجود خانه کلنگی خود می‌توانند بر سرمایه خود بیفزایند. چراکه خانه‌های نوساز با گذشت زمان به دلیل بالا رفتن سال ساختشان دچار افت قیمت شده، در حالی که این اتفاق شامل حال خانه‌های قدیمی و کلنگی نمی‌شود.

البته در صورت تمایل می‌توانید جهت ساخت و ساز مجدد خانه کلنگی خود اقدام کنید. زیرا از طریق ساخت یک ساختمان نوساز چند طبقه و فروش واحدهای آن به قیمت روز سود بیشتری بدست می‌آورید. در مقابل ارزش زمینی هم که دارای خانه‌ای نوساز و با تجهیزات کامل است، طبیعتا افزایش می‌یابد.

خرید زمین در قلات شیراز

در راستای خرید زمین در شیراز از روستای قلات غافل نشوید. این روستا که در ارتفاعات واقع شده و تنها حدود 50 دقیقه با مرکز شیراز فاصله دارد، با وجود طبیعت بکر، درختان چند هزار ساله سرسبز، خانه‌های پلکانی، جاذبه‌های تاریخی و... هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. بنابراین یک گزینه عالی برای کسانی است که قصد خرید زمین در منطقه‌ای خوش آب و هوا، زیبا و دیدنی را دارند.

چنانچه قصد خرید زمین در شیراز را دارید و روستای قلات نظرتان را جلب کرده، باید بدانید که این روستای ییلاقی دارای دو بافت قدیمی و جدید است. 

شما با مشاهده و بررسی خانه‌های قلات متوجه تفاوت بافت‌های آن می‌شوید. زیرا در ساخت خانه‌های قدیمی این روستا از چوب، گل، سنگ و موارد این چنینی استفاده شده‌است. در حالیکه خانه‌های جدید قلات علاوه بر چند طبقه بودنشان از جنس سیمان، آهن و... هستند. 

جهت خرید زمین در شیراز و آگاهی از محدوده قیمتی زمین و خانه در این شهر تنها کافی است که 

چی ملک

 را دنبال کنید تا از آخرین اخبار مربوط به تغییرات قیمت خانه و زمین مطلع شوید.

نمایش بیشتر

خرید و فروش زمین/کلنگی در شیراز

موردی یافت نشد